מצפון אמריקה לישראל - סיפור ההצלחה מאחורי הקמת ''ורנדה''
הקמת משרד ורנדה קשורה לסיפור אישי של משפחתנו. לפני למעלה מעשור נסענו עם שתי בנותינו לשליחות בצפון אמריקה. בארץ השארנו מלבד משפחתנו המתגעגעת גם את הנכסים שלנו. קיווינו להשכיר נכסים אלו לכל אורך תקופת השהות בחו”ל, ולמצוא אותם במצב טוב כשנחזור. מכיוון שלא הכרנו שירות לניהול נכסים בארץ, עשינו מה שכל “עם ישראל” עשה – חילקנו את המטלות השונות בין המשפחה והחברים. זה קיבל מפתח על מנת להציג את הדירה לשוכרים, אחר צויד בייפוי כוח על מנת לחתום על חוזי השכירות בשמינו, והיו גם כאלה שתפקידם היה לקרוא לאינסטלאטור ולחשמלאי בשעת הצורך. אופרציה לא פשוטה, שלוותה גם בחוסר נעימות מסוים כלפי מכרינו. בנוסף אנו ניהלנו את הקשר עם כל בעלי התפקידים, ועם עורך הדין שלנו והרשויות מעבר לאוקיינוס. בפועל השוכרים התחלפו בתדירות גבוהה מהמצופה, היו בעיות עם תשלומים, והעניינים לא הלכו למישרין. מיותר לציין שלא יכולנו לבוא בטענות לאיש.

מניסיוננו האישי בהשקעות נדל''ן
מנגד כאנשים שעוסקים בנדל”ן, ודואגים לעתידם ועתיד משפחתם, עשינו מספר השקעות בצפון אמריקה. ההשקעות נראו מבטיחות, ומספר חודשים לפני חזרתנו ארצה ארגנו בתשלום כמובן, צוות שיטפל בעניינו ב'גולה'. רואה חשבון, מתווך, ועו”ד. בחרנו את האנשים בקפידה, והקדשנו לתהליך לא מעט זמן ומחשבה, אולם גם הפעם לא פנינו לגורם אחד שירכז את הטיפול בענייננו. הכרנו היטב את בעלי המקצוע, והיינו משוכנעים שאנו עושים את הדבר הנכון. בשורה הסופית תוך שנה וחצי לאחר חזרתנו ארצה מכרנו את כל הנכסים בחו”ל. אין לנו כל ספק, שאם היינו מטופלים על ידי חברת ניהול טובה, שהייתה לוקחת אחריות מלאה על הטיפול בנכסים, העניינים היו נראים אחרת. מה שקרה למעשה הוא, שניהול לא מקצועי הפך מהר מאוד את הנכסים שלנו ממקור להכנסה ובטחון לנטל ועוגמת נפש.

ההתנסות הלא מוצלחת שלנו הביאה אותנו למחשבה על הקמת משרד, שייתן מענה לאנשים במצבים כמו אלו שאנו נקלענו אליהם. אנו סמוכים ובטוחים שניסיוננו האישי תורם רבות לאמפתיה שלנו כלפי לקוחותינו, ולהבנה אמיתית ומעמיקה של צרכיהם. משרד ורנדה, שהוקם על ידינו הוא משרד ותיק לניהול נכסים, המתמחה בתחום המגורים במרכז הארץ. בורנדה צוות מקצועי ומנוסה מהשורה הראשונה.

אנו מאמינים כי ניהול נכסים הוא מקצוע הדורש התמחות, ומקפידים להעניק ללקוחותינו שירות מהרמה הגבוהה ביותר, כמו זה הנהוג בתחום זה בארצות מערביות. למשרדינו רשימת לקוחות ארוכה, הכוללת לקוחות רבים מחו”ל, אנשי הייטק, משרדי עו”ד ולקוחות פרטיים. ברשותנו המלצות מצוינות.

 

 

אילו שירותים אנו מעניקים?
אנו עוסקים בהכנת הדירה להשכרה, פרסום הנכס, ובאיתור וסינון שוכרים פוטנציאלים, תוך בדיקת החוסן הכלכלי והרקע שלהם, והקפדה על בטחונות טובים. בכך אנו מפחיתים למינימום את בעיות הגביה, והצורך בפינוי דיירים. בהמשך אנו מבצעים את ההתקשרות להשכרת הנכס, ואחזקת הנכס במהלך כל תקופת ההשכרה.

אנו מעניקים שירות ברמה גבוהה מאוד הן לבעלי הנכסים והן לדיירים, תוך הקפדה מרבית על קיום החוזה לפרטיו. במקרה שמדובר בבניין אנו דואגים כמובן גם לאחזקת השטחים הציבוריים: חדרי מדרגות, כניסה, מעליות, גינה, וכדומה. כמו כן אנו עוסקים בנושאי ביטוח, טיפול מול הרשויות (עירייה, חברת חשמל…), גביה ותשלומים, פינוי דיירים בעייתיים בשעת הצורך, ובייצוג בעלי הנכס בפני ועד הבית. כשעולה הצורך אנו מטפלים בשיפוצים אינטנסיביים, ופרויקטים מורכבים של השבחה, כמו גם במכירת הנכס. אנו מקפידים על דיווח שוטף ומהימן בכתב ובעל פה לבעלי הנכס, המגובה בכל המסמכים הרלוונטיים.

אנו מעסיקים בעלי מקצוע מורשים, אמינים ובמחירים סבירים. המחירים הטובים, שאנו מקבלים מבעלי המקצוע הם בזכות נפח הפעילות הגדול שלנו. אנו מפקחים בהתמדה על כל העבודות המתבצעות בנכסים שאנו מנהלים, ולא נחים על זרי הדפנה, וממשיכים ובודקים באופן שוטף את המחירים של בעלי המקצוע והספקים שלנו, זאת על מנת להבטיח לבעלי הנכס רווחיות גבוהה.
בזכות הכרותינו המעמיקה עם שוק הנדל”ן, כולל התנודות בשוק, דמי השכירות המשולמים לבעלי הנכסים מבטאים נאמנה את מחירי השוק, כך שהתשואה של בעלי הנכס גבוהה מצד אחד, ומאידך התפוסה של הנכס מרבית.


למי מיועד השירות?
לקוחות המעבירים לידינו את ניהול הנכס שלהם כוללים:
• אנשים בעלי קריירה תובענית, שלא יכולים ו/או לא רוצים להקדיש את זמנם לנושא זה.
• בעלי נכסים החסרים ניסיון ניהולי, ובעלי מיומנויות נמוכות להתמודד מול דיירים תובעניים, בעיות גביה, תחזוקה, ועבודה מול בעלי המקצוע.
• נכסים שהם בבעלות משותפת של מספר בעלי נכס, לעיתים קרובות בני משפחה אחת. במקרים כאלה העברת הטיפול בנכס מונעת אינספור חיכוכים בין בעלי הנכס, שבדרך כלל חלוקים ביניהם על חלוקת הנטל. מצב שמביא לאחזקה ירודה, תפוסה נמוכה, בעיות גביה, ובהמשך גם סכסוכים בין השותפים.
• עו”ד מנהלי עיזבונות, המעוניינים למסור את שירותי ניהול הנכס לגורם חיצוני.
• לקוחות שחיים חלק מהשנה או מרביתה בחו”ל, או שגרים במקום מרוחק מהנכסים שלהם.
• בעלי נכסים מרובים.


למה ורנדה?

1. כישורים - אנו בורנדה בעלי מיומנויות ניהול גבוהות וותק בתחום הניהול בכלל, וניהול נדל”ן בפרט, בארץ ובחו”ל. אנו מכירים היכרות מעמיקה את שוק הנדל”ן בארץ, ומבינים לעומק את הצרכים של לקוחותינו.
2. אחריות - השירותים נועדו להעניק לבעלי הנכס שקט נפשי מכסימלי. אנו מטפלים בנכסים כאילו היו בבעלותנו.
3. ניסיון 
א. לנו ניסיון מוכח בניהול נכסים. ההתמחות שלנו היא בניהול דירות מגורים לטווח ארוך, וכן לטווח בינוני וקצר – “דירות נופש”, ניהול בנייני מגורים, וניהול דירות מחולקות. כן אנו מנהלים נכסים מסחריים, כולל הכנת הנכסים להשכרה מרמת המעטפת.
ב. אנו בעלי ניסיון בעבודה עם תושבי חוץ, וכן עם ישראלים השוהים בחו”ל.
ג. אנו בעלי ניסיון וידע בניהול פרויקטים מורכבים להשבחת נכסים, ומתמחים בהבנת ההשקעה הדרושה בנכס לקבלת רווחים מרביים.
4. שירות - יושר, שקיפות, אמינות ודיסקרטיות הם נר לרגלינו, כמו גם יחסי אנוש מצוינים, ושירות זמין ואדיב, בעברית ובאנגלית.
5. תשואה ורווחים - הנכסים של לקוחותינו מנוהלים על ידינו תוך ראיה עסקית רחבה. אנו שואפים לתשואה גבוהה ושוטפת, תוך ניהול נכון ומוקפד של ההוצאות, שכן לא בהכרח הוצאות גבוהות מבטיחות רווחים גבוהים, וההיפך.
6. זהות אינטרסים בינינו לבעלי הנכס - אנו מבטיחים מקסימום מאמץ. בראש וראשונה על מנת שלקוחותינו יהיו שבעי רצון מהשירותים שלנו. בכדי למנוע ספק, דמי הניהול שלנו מהווים אחוז מסך ההכנסה החודשית מדמי השכירות.
7. פריסה רחבה - אזורי הפעילות נרחבים, וכוללים בעיקר את תל-אביב ואיזור המרכז רבתי, את מודיעין-ירושלים, וחיפה.
8. הצלחה מוכחת - בין לקוחותינו ממליצים רבים, שישמחו להמליץ על שירותינו בחום.

לקבלת הצעת מחיר: 077-3230232    anatf@veranda-re.co.il